Anjiyo Cihazı Elektronik Kart Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik firması sektörde yer aldığı 2017 yılından bu güne kadar onlarca Biomedikal cihaz tamiri yapmıştır. Firma bünyesinde yer alan teknik personellerin uzun yıllardır sektörde yer alıyor olması ve biomedikal cihazları üzerinde uzun yıllar çalışmış olmaları Kaplantek firmasını ayrıcalıklı kılmaktadır.

Biomedical kart tamiri konusunda uzmanlaşmış olan Kaplantek Elektronik birçok hastanenin Anjiyo cihazı elektronik kart tamirini uzmanca yapmıştır. Biomedikal cihazları kart tamiri ve Anjiyo cihazı elektronik kart tamiri kapsamında bütün markalar için hizmet veriyoruz.

Profesyonel ve kurumsal bir elektronik firması olarak biomedikal cihaz olan Anjiyo cihazı elektronik kart tamir ve bakım hizmetleri veren firma yüzde yüz müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimsemiş ve güvenilir tamir hizmeti veren bir firmadır. Tamir, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında firma ile iletişime geçtiğiniz şu şekilde hizmet alıyorsunuz.

1 ) Profesyonel bir ekip vereceğiniz adrese gelerek ön inceleme ve keşif işlemlerini yapıyor. Basit testler kapsamında arızanın kaynağı ile ilgili tespitler yapılarak size bilgi veriliyor.

2 ) Onay vermeniz durumunda tamiri yapılacak kart veya diğer parçalar sökülerek merkez laboratuvara getiriliyor.

3 ) Yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi yapılıyor veya arızalı parça için tamir hizmeti veriliyor.

4 ) Kısa süre de tamir işleminin ve yedek parça değişimin yapılmasından sonra cihaz montajı yapılıyor. Sonrasında test çalışması yapılarak cihaz size teslim ediliyor.

ANJİYO NEDİR?

anjiyo cihazı elektronik kart tamiri

Anjiyo, kalbi besleyen, koroner damar adı verilen damarların görüntülenmesi olarak özetlenebilir. Halk arasında damar sertliği olarak bilinen koroner arter hastalığından şüphe duyulduğunda ya da hastalığın belirtileri ortaya çıktığında bu damarları görüntülemek için kullandığımız bir yöntemdir. En sık görülen, hastalığı işaret eden belirti göğüs ağrısıdır.

Anjiyo cihazı elektronik kart tamiri konusunda sektörün öncü firmalarından biri olarak tüm markalara ait anjiyo cihazı için elektronik kart tamir hizmeti, biomedikal cihaz üzerinde yer alan sistemler ve parçalar için spesifik tamir, onarım ve bakım hizmeti ile birlikte tüm sistem için yedek parça tedariki, parça değişim hizmetlerini sunuyor. Sistem ve parça tamiratı yanında biomedikal cihazlar için elektronik kart tamir hizmeti de veren firma bu alanda çok ileri seviyelerde tamir kapasitesine sahip olduğu için kart tamiri konusunda çok kısa sürelerde hizmet alabiliyorsunuz. Bu sayede cihazların elektronik kart tamiri için kullanım dışı kalma süresi oldukça kısa oluyor ve cihazları kullanabiliyorsunuz.