Bitlis Servo Sürücü Teknik Servisi

Servo Sürücü Teknik ServisiBitlis Servo Sürücü Teknik Servisi | +90 533 935 87 43

Kaplan Teknik Elektronik, endüstride kullanılan dijital ve analog elektronik kartların tamiri konusunda uzman, teknik bakım onarım maliyetlerinizi makul ölçüde tutarak sizinle çözüm odaklı çalışan elektronik kart tamir servisidir. Firmamız tecrübeli teknik personeli ile arızalı servo ve ac motor sürücülerinizin bakım ve onarımını garantili olarak yapmaktadır. Uzman personelimiz tamiri mümkün olmayan aşırı hasar görmüş sürücüleriniz de dahi sonuca yüksek oranda ulaşıyoruz. Bitlis servo sürücü teknik servisi olan firmamız Bitlis’ un tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

Servo motorlar, hız ve hassas pozisyon kontrolü için kullanılan gelişmiş motorlardır. Motor, geri bildirim ünitesi ve sürücü olarak 3 ana parçadan oluşur. Geleneksel motorlara benzeyen yapısı ile servo motorların da arızalarının benzerlik gösterdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hassas konumlanma ihtiyacı ve yüksek tekrarlanabilirlik istenmesi ise bu tip motorların sağlıklarının korunmasının ve sık sık kontrol edilmesi gerekliliğinin en büyük delilidir. Söz konusu motorların sorunsuz olarak çalışması ve görevin tam olarak yerine getirmesi için çok önemli bir yere sahiptir. Servo sürücü arızası meydana geldiği anda sistem durmaktadır. Söz konusu durumun düzeltilmesi için ise Servo sürücü tamiri yapılması gerekmektedir. Uzun süreli kullanım sağlamak ve arıza riskini azaltmak için de alanında uzman kart tamir servisleri ile çalışılması daha doğru olacaktır.

Servo Sürücü Teknik Servisi

Kaplan Teknik Elektronik olarak, arıza tespitinde kullandığımız birtakım ekipmanlar ile arızayı tam olarak tespit edebilmekteyiz. Sorunun giderilmesi için öncelikle arızanın tespit edilmesi gerekmektedir. Nem, yanlış çalıştırma, kısa devre ve yüksek voltaj gibi nedenlerden dolayı sürücüler arıza yapabilmektedir. Bunlara bağlı olarak meydana gelen arızalar sonucu sürücü işlevini tamamen kaybeder ve bu arızadan Servo motor da etkilenir. Tespit ettiğimiz arızanın tamirini farklı yöntemlerle yapmaktayız. Servo sürücü tamiri sırasında arızaya bağlı olarak parça değişimine de ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada değişim yapılan parçaların orijinal olması, elde edilecek sonucun olumlu olması adına önemlidir. Önemli olan diğer noktaysa yapılan servo sürücü tamir işleminin işe yarayı yaramadığının test edilmesidir. Bunun içinse servo sürücü yük altına alınmakta ve belirli bir süre izlenmektedir. Bu süre boyunca kararlı yapıda bir sapma olmaması beklenir. Aksi halde servo sürücü tamiri işlemi için geçen bütün süreci baştan almak durumunda kalınır. Eğer kararlı yapıda sapma görülmezse işlem tamamlanır ve tamir işlemi başarılı kabul edilir.

Servo Sürücü Tamiri Fiyatları

Kaplan Teknik Elektronik, elektronik kart tamiri yapan bir firmadır. Firmamızın ofisi Bitlis Bitlis ilçesinde bulunmaktadır. Servo motor tamirini gerçekleştirirken fiyat politikası son derece esnek olmakla birlikte sektöre yön veren bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Bunun sonucunda ise sizlerin sonrasında olumlu dönüşleri bizleri son derece mutlu etmektedir. Servo sürücü teknik servisi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir