Dikiş ve Nakış Makinaları Elektronik Kart Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik firması sektörde yer aldığı 2017 yılından bu güne kadar onlarca Singer makinası elektronik kart tamiri ve dikiş nakış makinaları elektronik kart tamiri yapmıştır. Firma bünyesinde yer alan teknik personellerin uzun yıllardır sektörde yer alıyor olması ve biomedikal cihazları üzerinde uzun yıllar çalışmış olmaları Kaplantek firmasını ayrıcalıklı kılmaktadır.

Marka bağımsız dikiş nakış makinaları İstanbul içi yerinde servis hizmetimizle elektronik kartını onarıyoruz. İstanbul dışında olmanız durumunda yedek parça gönderimi ve telefonla montajı konusunda yardımcı olmaktayız.

Biomedical kart tamiri konusunda uzmanlaşmış olan Kaplantek Elektronik birçok hastanenin dikiş nakış makinaları elektronik kart tamirini uzmanca yapmıştır. Singer makinası elektronik kart tamiri ve dikiş nakış makinaları elektronik kart tamiri kapsamında bütün markalar için hizmet veriyoruz.

dikis nakıs makinası elektronik kart tamiri

Dikiş nakış makinalarınızda daha çok motor sürücüleri ve kafa kartlarındaki bozulan parçaların kesin çözüm ve tamirini yapıyoruz

Profesyonel bir ekip ile dikiş nakış makinaları için tamir hizmeti verdiğimiz markalar;

l PFAFF marka dikiş makinası elektronik kart tamiri,

l TAJİMA marka dikiş makinası elektronik kart tamiri,

l ZSK marka dikiş makinası elektronik kart tamiri,

l HAPPY marka dikiş makinası elektronik kart tamiri,

l BARUDAN marka dikiş makinası elektronik kart tamiri,

l LASER marka dikiş makinası elektronik kart tamiri,

Profesyonel ve kurumsal bir elektronik firması olarak biomedikal cihaz olan dikiş ve nakış makinaları elektronik kart tamir ve bakım hizmetleri veren firma yüzde yüz müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimsemiş ve güvenilir tamir hizmeti veren bir firmadır. Tamir, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında firma ile iletişime geçtiğiniz şu şekilde hizmet alıyorsunuz.

1 ) Profesyonel bir ekip vereceğiniz adrese gelerek ön inceleme ve keşif işlemlerini yapıyor. Basit testler kapsamında arızanın kaynağı ile ilgili tespitler yapılarak size bilgi veriliyor.

2 ) Onay vermeniz durumunda tamiri yapılacak kart veya diğer parçalar sökülerek merkez laboratuvara getiriliyor.

3 ) Yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi yapılıyor veya arızalı parça için tamir hizmeti veriliyor.

4 ) Kısa süre de tamir işleminin ve yedek parça değişimin yapılmasından sonra cihaz montajı yapılıyor. Sonrasında test çalışması yapılarak cihaz size teslim ediliyor.