El Terminali ve Kumanda Tamiri

Kaplantek Teknik elektronik firması olarak 2017 yılından beri tüm elektronik kartlar için tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyor. Geliştirdiği teknolojiler sayesinde elektronik kart tamiri konusunda çığır açan firma çözüm odaklı yaklaşımı ve ekonomik hizmet anlayışı ile sektörde firmaların ve insanların aradığı bir firma haline gelmiştir. Dijital ve analog kart tamiri konusunda bünyesinde yer alan profesyonel çalışanlar sayesinde ileri seviye tamir hizmeti veren firma;

l Elektronik kontrol üniteleri,

l Kumanda kartları,

l CPU kartları,

l PLC modülleri ve kartları,

l Biomedikal cihaz kartları,

l Motor sürücüleri,

l Power Supply,

l SMPS arabirim kartları,

l Operatör panelleri,

l UPS, regülatör kartları,

l Power Inverter kartları,

l Solar Inverter kartları,

l Elektronik ses ve görüntü sistemleri kartları,

l El terminali kartları,

konularında ihtiyacınız olması halinde sizlere tamir, onarım ve bakım hizmeti vermektedir. Sektör ayrımı gözetmeden tüm sektörlerde kullanılan dijital ve analog kart tamiri hizmeti veren firma ile iletişime geçerek her tipte ve modelde elektronik kartlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

El Terminali ve Kumanda Kart Tamiri

Profesyonel ve kurumsal bir firma olarak dünya çapında markaların el terminalleri kart onarımlarını yapıyoruz. Tüm sektörlerde kullanılan;

l Zebra,

l Motorola,

l Honeywell,

l Intermec,

l Unitech,

l Datalogıc,

l M3 Mobile,

Markalarının el terminali onarımı, el terminali kart arıza tespiti, onarım ve yedek parça değişim hizmetleri veriyoruz.

Çalışma prensibi olarak kurumsallıktan ödün vermeme, müşteri memnuniyeti ve taahhüt edilen süre de teslim politikalarını benimsemiş bir firma olarak arızalı olan el terminalleri için vermiş olduğunuz adrese ekiplerimizi gönderiyor veya kargo yolu ile arızalı ürünün bize ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bütün süreç kayıt altına alındığı için işlemleri adım adım takip edebiliyorsunuz. Ürünü yerinde inceleyen ekiplerimiz ürünün arızasını tespit edip yerinde onarım yapabiliyorlar veya arıza tespiti için, onarım için merkez laboratuvarımıza ürünü getiriyorlar. Bütün süreç boyunca her adımdan haberdar ediliyorsunuz, onayınız olmadan bir diğer aşamaya geçilmiyor. Merkez laboratuvara getirdiğimiz ürün ile ilgili alanında uzman olan çalışan personelimiz inceleme işlemini başlatıyor. Yapılan inceleme sonucunda arıza ve arıza kaynakları bulunuyor ve kayıt altına alınıyor. Test süreçleri boyunca cihaza ve karta uygulanan tüm testler ve testlerin sonuçları adım adım kayıt altına alınıyor. Arıza tespit süresince sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Arıza tespit işlemlerinden sonra telefon ile aranıyorsunuz ve ürüne, elektronik karta yapılan testler ve arıza tespiti hakkında detaylı bilgi alıyorsunuz. Size bilgi verilmesinden sonra uygulanacak aıza onarım ve tamir işlemleri ile ilgili bilgiler alıyorsunuz. Son olarak tamir ve onarım işlemleri için ortaya çıkacak maliyet hakkında bilgi alıyorsunuz. Bu aşamadan sonra sizden onay alınması halinde öncelikle onarım hizmetleri veriliyor. Eğer kart veya cihaz onarılmayacak kadar kötü durumda ise gerekli parçalar orijinal parçaları ile değiştiriliyor. Yapılan testler ile el terminalinin sağlıklı çalıştığı görüldükten sonra sizlere teslim ediliyor.

El Terminali ve umanda Kartları Tamirinde Sahip Olduğunuz Avantajlar

1 ) Öncelikle profesyonel ve tecrübeli bir firmadan arıza onarım ve bakım desteği almış oluyorsunuz.

2 ) Piyasa şartlarına göre çok ekonomik rakamlara el terminali ve kumanda kart tamiri hizmeti alıyorsunuz. Bu durum hem yeni bir el terminali veya kumanda almak zorunda kalmanızı önlüyor hem de tamir konusunda bütçe tasarrufu yapabiliyorsunuz.

3 ) Kart tamiri konusunda parça değişimi gerekiyorsa orijinal ve garantili yedek parça değişimi hizmeti alıyorsunuz. Arıza bakım ve onarım işlemlerinde kullanıcı hatası hariç 6 ay garanti sahibi oluyorsunuz.

4 ) El terminali ve kumanda tamiri konusunda dünyaca ünlü markaların ve çok bilinmeyen markaların kumandalarının kart amiri hizmetini aynı firmadan alabiliyorsunuz. Tüm markalar için aynı firma ile çalışma avantajı hem ekonomik hem de zaman açısından size avantaj sağlar.

5 ) Kurumsal bir firma olması nedeni ile profesyonel bir stok sistemine sahip olan Kaplantek Teknik Elektronik firması bu özelliği ile sizleri yedek parça bekleme sürelerinden kurtarıyor. Hangi marka olursa olsun yedek parça ihtiyacı oluştuğunda stoğundan parça çekme süresi en fazla birkaç saat sürüyor.

6 ) El terminali ve kumanda kart tamiri konusunda arıza tespiti ile sizlere arıza bakım, onarım veya yedek parça değişimi için belirli süreler veriliyor. Kaplantek Teknik Elektronik firması ile çalıştığınızda size verilen süre içerisinde cihazlarınızı veya kartlarınızı teslim alabiliyorsunuz. Gecikme kesinlikle söz konusu olmuyor.

7 ) Herhangi bir el terminali veya kumandası tamirinde veya dijital ev analog kart tamiri konusunda deneyimli bir ekipten teknik destek almak, ihtiyaca uygun şartlarda onarım hizmeti almak, hızlı, verimli, ekonomik ve düşük maliyetler ile hizmet almak ve düşük bütçelere sorununuzu çözmek istediğinizde Kaplantek Teknik Elektronik firması bu şartlarda hizmet alabileceğiniz bir firmadır.

8 ) Her türlü dijital ve analog kart tamir hizmeti alacağınız bir firma olarak 7/24 iletişime geçebileceğiniz, yerinde onarım hizmeti alabileceğiniz elektronik firma olması da size sağladığı avantajlar arasında yer alıyor.

Sizlere sunmuş olduğumuz rekabetçi ve ekonomik fiyatlar ile tamiri hizmeti alabilmek, hızlı hizmet ve kaliteli hizmet alabilmek, garantili tamir ev yedek parça değişim hizmeti alabilmek, sektör ayrımı gözetmeksizin hangi sektörde olursanız olun hizmet alabilmek ve en kötü hasarlarda bile hızlı ve çözüm odaklı hizmet alabilmek için bizimle çalışmalısınız.

Hizmet Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve kaliteli, hızlı hizmet vermek adına kurumsal bir firma olan Kaplantek Teknik Elektronik firması elektronik kart tamiri konusunda ileri teknoloji ile sizlere hizmet veriyor. Bu açıdan tüm sektörlerde kullanılan elektronik kartların tamiratını yaptırmak istediğinizde, el terminali ve kumandası modellerinin kartları konusunda hizmet almak istediğinizde profesyonel olarak size hizmet veren bir firmayız. Tüm marka ve model el terminali ve kumanda kart tamiri konusunda uzmanları ile sizlere tamir ve yedek parça hizmeti veren firmanın temel prensibi zen hızlı süre de sizlere hizmet vermek ve sizlerin mağdur olmasını önlemektir. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan markalara ait el terminali ve kumanda kart tamiri, az bilinen veya yerel markaların tüm modellerine ait kart tamiri konusunda ileri seviye teknoloji, deneyim ve tecrübe ile sizlere hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması ile çalıştığınızda en hızlı süre de hizmet alıyorsunuz. Önceliği arıza onarımı ve arıza tamiri olan firma çok zorunlu olmadıkça yedek parça değişim hizmeti vermemektedir. Yedek parça değişim hizmeti hem sizin bütçeniz için hem de milli servet anlamında zarar anlamına gelmektedir.

Sektördeki amacını, görevin ve sorumluluklarını bilen bir firma olarak tüm markaların dijital ev analog kart tamiri hizmetini veren, profesyonel ve kurumsal bir firma olduğu için güvenilir olan Kaplantek Teknik elektronik firması ekonomik bütçeler ile hizmet alabileceğiniz bir firmadır. Sahip olduğu laboratuvar ve teknik personel ile sektörde adından çok fazla söz ettiren firma ihtiyacınız olduğunda da bir tık uzağınızda yer alıyor. Her zaman iletişim kurabileceğiniz, her zaman profesyonel hizmet alabileceğiniz ve memnun kalabileceğiniz bir firma olmasının yanında kurumsal ve profesyonel olması farklı olan taraflardır.