Endüstriyel Power Supply Tamiri

Power Supply, güç kaynağı olarak her sektör ve alanda tüm cihazlarda kullanılabilir. Bilgisayarlarda kullanılan power supply modellerinden farklılığı, daha büyük yetenek ve kabiliyete sahip olan endüstriyel power supply arıza yaptığında uzman bir elektronik firma ile çalışmanız gerekmektedir. Bu konuda profesyonel olarak yardım alabileceğiniz, ekonomik bütçe ile power supply arıza onarımı yaptırabileceğiniz Kaplantek Teknik Elektronik firması endüstriyel power supply tamiri hizmetinin yanı sıra;

l Power supply tamiri,

l Analog ve dijital elektronik kart tamiri,

l Dikiş nakış makinesi kart tamiri,

l Biomedikal cihaz tamiri,

l Lazer epilasyon cihaz ve elektronik kart tamiri,

Konularında da sizlere hizmet vermektedir. 2017 yılından itibaren sektöre giriş yapan firma Uzman ve deneyimli çalışma arkadaşlarına sahiptir. Elektronik kart, power supply konusunda tecrübe sahibi olan personellerimiz ile sizlere onarım, tamir ev bakım hizmeti veriyoruz.

Endüstriyel Power Supply, kullanıldığı her sektörde sürekli olarak yük altında kalır. Elektrik yükü altında çalışan ve voltajın ani olarak yükselip düşmesi ile arızalanan bir parça olan güç kaynakları arıza yaptıklarında özenli ve dikkatli bir şekilde onarılmadıklarında daha büyük arızalara sebebiyet oluşturabilir. Bu durumda güç kaynağı kullanılamayacağı için güç kaynağının bağlı olduğu cihazlar, makinalar, ve devre kartları da çalışmayacaktır. Endüstriyel power supply kullanan sektörlerde makinaların ve cihazların devre dışında kalması hem ekonomik hem de zaman açısından olumsuz etkilemektedir. Cihazların, makinaların tekrar kullanılabilir duruma gelmesi için yapmanız gereken profesyonel bir şekilde sizlere endüstriyel power supply tamir hizmeti veren Kaplantek Teknik Elektronik firması ile çalışmaktır. Sektör fark etmeksizin profesyonel bir şekilde tamir hizmeti veren firma arıza tespit ve onarım işlemlerinde şu adımları izlemektedir.

1 ) Endüstriyel power supply de arıza oluşması durumunda bizimle irtibata geçtiğiniz ve arıza kaydı oluşturduğunuz andan itibaren kısa süre içerisinde deneyimli teknik ekibimiz verdiğiniz adrese gelerek ön inceleme ve arıza sorununu tespit etmektedir.

2 ) Profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılan ön inceleme sonucunda arızaya sebebiyet veren etken maddeler tespit edilerek kayıt altına alınıyor. Mevcut durumun tamiri yerinde onarım konusu için size bilgi veriliyor. Mevcut arızanın tamiri için gereken süre ve tamir maliyeti ile ilgili size verilen bilgilerden sonra onay vermeniz durumunda hızlı bir şekilde bulunulan yerde tamir işlemleri yapılıyor.

3 ) Arıza nedeni yerinde tamir edilemeyecek kadar büyükse arızaya neden olan power supply demonte hale getiriliyor ve merkez laboratuvarımıza getiriliyor. Merkez laboratuvarımızda tecrübeli teknik personellerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda arıza kaynakları ve tamirat süresi ile ilgili veriler elde ediliyor. Bu aşamadan sonra endüstriyel power supply tamiri için sizi arıyoruz ve tamirat süresi, tamirat maliyeti, gerekiyorsa değişimi yapılacak parçalar hakkında size bilgi veriyoruz.

4 ) Verilen bilgiler sonrası onay vermeniz durumunda tamir işlemleri başlıyor. Eğer onay vermemişseniz demonte haldeki parça adresinize getiriliyor ve monte edilerek herhangi bir meblağ talep edilmeden teslim ediliyor.

Onay vermeniz durumunda hızlı bir şekilde tamir işlemleri başlatılıyor ve her adım ile ilgili olarak size bilgi veriliyor. Bu sayede arızalı olan endüstriyel power supply ile ilgili olarak her adımdan haberdar olabiliyorsunuz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

l Ekonomik bütçeler ile profesyonel bir şekilde tamir hizmeti almak istiyorsanız,

l Hızlı ve güvenilir bir tamir sürecinden sonra arıza sorununuzun önlenmesini istiyorsanız,

l Garantili ve güvenilir bir şekilde yedek parça değişimi hizmeti almak ve endüstriyel power supply tamiri sonrasında herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız,

l Parça değişimi zorunlu olduğunda orijinal yedek parça değişim hizmeti almak istiyorsanız,

l Sahip olduğunuz cihazın hızlı bir şekilde çalışır hale getirilmesini istiyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Sektörün profesyonelleri ile birlikte çalışan ve sahip olduğumuz tecrübe ile her marka, model power supply için tamir hizmeti verebilen bir firma olarak sizlere tamir, bakım ve onarım hizmetler veriyoruz. Tüm markalar bazında sizlere hizmet veren kurumsal bir firma olarak;

l Siemens,

l Schneider,

l Modbus,

l Pafadur,

l Soft,

l High power,

l TT Technic,

l Oksitem,

l Line,

l Teos,

l Quantum,

l DSİ Power,

l MTI, MTR,

l Cyclone

Markalarının üretmiş olduğu endüstriyel power supply tamiri hizmeti veriyoruz. Sektörde çoğunlukla tercih edilen, ülkemizde çok yaygın  olarak  kullanılan power supply modelleri için profesyonel ve kurumsal olarak tamir hizmeti alabileceğimiz Kaplantek Teknik Elektronik firması hızlı, güvenilir ve garantili tamir hizmetinin ilk adresi olarak sektöre farkındalık katmaktayız.

Endüstriye power supplyler, elektronik kart ve devre üzerinde yer alan tüm devre elemanlarına ideal voltajı sağlayan güç kaynakları oldukları için aynı zamanda elektronik kart ve devre elemanlarının düzgün çalışmasını da sağlıyor. Olası bir voltaj yükselmesi durumunda devre elemanlarının zarar görmesini engelleyebilmek için bakım yaptırmanız gereklidir. Kaplantek Teknik Elektronik firması önleyici bakım ve onarım işlemleri konusunda da oldukça profesyonel hizmetler vermekteyiz. Periyodik olarak da verilen endüstriyel power supply bakımlarında olası bir arızanın önüne geçildiği gibi hem power supply kullanım ömrü uzatılıyor hem de power supply ile birlikte birçok sistemin ve devre elemanının yanması engellenerek oluşabilecek fazla maliyetlerin de önüne geçilmiş oluyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir firma olan Kaplantek teknik Elektronik firması tüm sektörler için tamir ve bakım onarım hizmeti vermektedir. Sektör ayırt etmeksizin power supply tamir ve bakım hizmeti veren, profesyonel ve kurumsal olarak sizlere hizmet sunan firma aynı zamanda piyasa şartları ile kıyaslandığında ekonomik kalacak fiyatlara sizler için bu hizmetleri sunuyor. Yedek parça değişim işlemleri dahil olmak üzere her konu da profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz firma profesyonel bir stok sistemine de sahiptir. Stok sistemi sayesinde ihtiyaç duyulabilecek tüm elemanlar ve güç kaynaklarını kısa süre de bularak tamir süresini minimal sürelere indirgemektedir. Farklı firmaların yedek parça tedariki için uzun süreler bekletmesi size ekstra maliyet ve maddi zarar olarak geri dönerken Kaplantek Teknik Elektronik firması bu konu da sizlere fırsat sağlamaktadır. Özellikle büyük  algı gücüne sahip endüstriyel power supply tamiri konusunda yedek parça ihtiyacı oluştuğunda stok sisteminde aynı gün içinde sizlere kısa süre içerisinde garantili parça değişim hizmeti vermektedir.

Power supply arıza türlerinin tamamı konusunda tecrübesi, deneyimi ve donanımı bulunan personellere sahip olduğu için sizlere profesyonel bir şekilde tamir hizmeti verebilen, hızlı ve güvenilir tamir hizmeti ile cihazlarınızı çalışır hale getiren firma aynı zamanda ihtiyacınız gereksinim durumunda periyodik bakım ve önleyici bakım hizmetleri de veriyor. Uzman teknik personeller ile verdiği hizmetleri ekonomik fiyatlara veriyor olması hem sizler için bir avantaj hem de sektör açısından önemli bir gelişmedir. Tüm markalar konusunda sahip olduğu deneyim ile sizlere hizmet veren firma tecrübesi ve deneyimi ile arızaları yerinde tamir ve laboratuvarda tamir olmak üzere iki farklı seçenek ile tamir edebiliyor. Sizleri düşünerek yerinde tamir hizmeti veren ve kıs aşure de cihazlarınızı, makinalarınızı çalışır hale getiren profesyonel bir firma olarak müşterilerimizin olumsuz koşullarını ortadan kaldırmak, kısa süre içerisinde iş yerlerinin çalışır hale gelmesini sağlamak ve maddi olarak avantaj elde etmelerine yardımcı olmak için daha aktif çalışmaktayız.