Endüstriyel Power Supply Tamiri

Power Supply, güç kaynağı olarak her sektörde ve her cihazda kullanılabilir. Bilgisayarlarda kullanılan power supply modellerinden farklı olarak daha büyük kapasitelere sahip olan endüstriyel power supply arıza yaptığında profesyonel bir elektronik firma ile çalışmanız gereklidir. Bu konuda profesyonel olarak yardım alabileceğiniz, ekonomik fiyatlar ile power supply arıza onarımı yaptırabileceğiniz Kaplantek Teknik Elektronik firması endüstriyel power supply tamiri hizmetinin yanı sıra;

l Power supply tamiri,

l Analog ve dijital elektronik kart tamiri,

l Dikiş nakış makinesi kart tamiri,

l Biomedikal cihaz tamiri,

l Lazer epilasyon cihaz ve elektronik kart tamiri,

Konularında da sizlere hizmet vermektedir. 2017 yılından itibaren sektöre giriş yapan firma tecrübeli ve deneyimli çalışma arkadaşlarına sahiptir. Elektronik kart, power supply konusunda tecrübe sahibi olan personellerimiz ile sizlere onarım, tamir ev bakım hizmeti veriyoruz.

Endüstriyel Power Supply, kullanıldığı her sektörde sürekli olarak yük altında kalır. Elektrik yükü altında çalışan ve voltajın ani olarak yükselip düşmesi ile arızalanan bir parça olan güç kaynakları arıza yaptıklarında dikkatli bir şekilde onarılmadıklarında daha büyük arızalara neden olurlar. Bu durumda güç kaynağı kullanılamayacağı için güç kaynağının bağlı olduğu cihazlar, makinalar, ve devre kartları da çalışmayacaktır. Endüstriyel power supply kullanan sektörlerde makinaların ve cihazların devre dışında kalması hem ekonomik hem de zaman açısından zarar anlamına gelmektedir. Cihazların, makinaların tekrar kullanılabilir duruma gelmesi için yapmanız gereken profesyonel bir şekilde sizlere endüstriyel power supply tamir hizmeti veren Kaplantek Teknik Elektronik firması ile çalışmaktır. Sektör ayırt etmeksizin profesyonel bir şekilde tamir hizmeti veren firma arıza tespit ve onarım işlemlerinde şu adımları izlemektedir.

1 ) Endüstriyel power supply de arıza oluşması durumunda bizimle iletişime geçtiğiniz ve arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren en kısa süre içinde tecrübeli teknik ekibimiz verdiğiniz adrese gelerek ön inceleme ve keşif işlemleri başlatıyor.

2 ) Profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılan ön inceleme sonucunda arızaya neden olan etken ve etkenler tespit edilerek kayıt altına alınıyor. Mevcut durumun tamiri yerinde söz konusu ise size bilgi veriliyor. Mevcut arızanın tamiri için gereken süre ve tamir maliyeti ile ilgili size verilen bilgilerden sonra onay vermeniz durumunda hızlı bir şekilde yerinde tamir işlemleri yapılıyor.

3 ) Arıza nedeni yerinde tamir edilemeyecek kadar büyükse arızaya neden olan power supply demonte hale getiriliyor ve merkez laboratuvarımıza getiriliyor. Merkez laboratuvarımızda tecrübeli teknik personellerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda arıza kaynakları ve tamirat süresi ile ilgili veriler elde ediliyor. Bu aşamadan sonra endüstriyel power supply tamiri için sizi arıyoruz ve tamirat süresi, tamirat maliyeti, gerekiyorsa değişimi yapılacak parçalar hakkında size bilgi veriyoruz.

4 ) Verilen bilgiler sonrası onay vermeniz durumunda tamir işlemleri başlıyor. Eğer onay vermemişseniz demonte haldeki parça adresinize getiriliyor ve monte edilerek herhangi bir ücret talep edilmeden teslim ediliyor.

Onay vermeniz durumunda hızlı bir şekilde tamir işlemleri başlatılıyor ve her adım ile ilgili olarak size bilgi veriliyor. Bu sayede arızalı olan endüstriyel power supply ile ilgili olarak her aşamadan haberdar olabiliyorsunuz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

l Ekonomik bütçeler ile profesyonel bir şekilde tamir hizmeti almak istiyorsanız,

l Hızlı ve güvenilir bir tamir sürecinden sonra arıza sorununuzun giderilmesini istiyorsanız,

l Garantili ve güvenilir bir şekilde yedek parça değişimi hizmeti almak ve endüstriyel power supply tamiri sonrasında herhangi bir sorun yaşamak istemiyorsanız,

l Parça değişimi zorunlu olduğunda orijinal yedek parça değişim hizmeti almak istiyorsanız,

l Sahip olduğunuz cihazın hızlı bir şekilde çalışır hale getirilmesini istiyorsanız bizimle çalışmalısınız.

Sektörün profesyonelleri ile birlikte çalışan ve sahip olduğumuz tecrübe ile her marka, model power supply için tamir hizmeti verebilen bir firma olarak sizlere tamir, bakım ve onarım hizmetler veriyoruz. Tüm markalar bazında sizlere hizmet veren kurumsal bir firma olarak;

l Siemens,

l Schneider,

l Modbus,

l Pafadur,

l Soft,

l High power,

l TT Technic,

l Oksitem,

l Line,

l Teos,

l Quantum,

l DSİ Power,

l MTI, MTR,

l Cyclone

Markalarının üretmiş olduğu endüstriyel power supply tamiri hizmeti veriyoruz. Sektörde yoğun olarak kullanılan, ülkemizde çok yaygın kullanılan power supply modelleri için profesyonel ve kurumsal olarak tamir hizmeti alabileceğimiz Kaplantek Teknik Elektronik firması hızlı, güvenilir ve garantili tamir hizmetinin ilk adresi olarak sektöre öncülük etmektedir.

Endüstriye power supplyler, elektronik kart ve devre üzerinde yer alan tüm devre elemanlarına ideal voltajı sağlayan güç kaynakları oldukları için aynı zamanda elektronik kart ve devre elemanlarının sağlıklı çalışmasını da sağlıyor. Olası bir voltaj yükselmesi durumunda devre elemanlarının zarar görmesini önleyebilmek için bakım yaptırmanız gereklidir. Kaplantek Teknik Elektronik firması önleyici bakım ve onarım işlemleri konusunda da oldukça profesyonel hizmetler veriyor. Periyodik olarak da verilen endüstriyel power supply bakımlarında olası bir arızanın önüne geçildiği gibi hem power supply kullanım ömrü uzatılıyor hem de power supply ile birlikte birçok sistemin ve devre elemanının yanması önlenerek oluşabilecek ekstra maliyetlerin de önüne geçilmiş oluyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir firma olan Kaplantek teknik Elektronik firması tüm sektörler için tamir ve bakım onarım hizmeti veriyor. Sektör ayırt etmeksizin power supply tamir ve bakım hizmeti veren, profesyonel ve kurumsal olarak sizlere hizmet sunan firma aynı zamanda piyasa şartları ile kıyaslandığında çok ekonomik kalacak fiyatlara sizler için bu hizmetleri sunuyor. Yedek parça değişim işlemleri dahil olmak üzere her konu da profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz firma çok profesyonel bir stok sistemine de sahiptir. Stok sistemi sayesinde ihtiyaç duyulabilecek tüm elemanlar ve güç kaynaklarını kısa süre de tedarik ederek tamir süresini minimal sürelere indirgemektedir. Farklı firmaların yedek parça tedariki için uzun süreler bekletmesi size ekstra maliyet ve maddi zarar olarak geri dönerken Kaplantek Teknik Elektronik firması bu konu da sizler avantaj sağlamaktadır. Özellikle büyük kapasiteleri endüstriyel power supply tamiri konusunda yedek parça ihtiyacı oluştuğunda stok sisteminde aynı gün içinde çekerek sizlere çok kısa sürelerde garantili parça değişim hizmeti vermektedir.

Power supply arıza türlerinin tamamı konusunda tecrübesi, deneyimi ve donanımı buluna personellere sahip olduğu için sizlere profesyonel bir şekilde tamir hizmeti verebilen, çok hızlı ve güvenilir tamir hizmeti ile cihazlarınızı çalışır hale getiren firma aynı zamanda ihtiyacınız olması durumunda periyodik bakım ve önleyici bakım hizmetleri de veriyor. İşinin ehli teknik personeller ile verdiği hizmetleri çok ekonomik fiyatlara veriyor olması hem sizler için bir avantaj hem de sektör açısından önemli bir firma olmasını sağlıyor. Tüm markalar konusunda sahip olduğu deneyim ile sizlere hizmet veren firma tecrübesi ve deneyimi ile arızaları yerinde tamir ve laboratuvarda tamir olmak üzere iki farklı seçenek ile tamir edebiliyor. Sizleri düşünerek yerinde tamir hizmeti veren ve kıs aşure de cihazlarınızı, makinalarınızı çalışır hale getiren profesyonel bir firma olarak müşterilerimizin mağduriyetlerini ortadan kaldırmak, kısa sürelerde işletmelerinin çalışır hale gelmesini sağlamak ve maddi olarak avantaj elde etmelerine yardımcı olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.