Lazer Epilasyon Soğutucu Sistemleri Tamiri

Güzellik salonları, estetik merkezleri gibi estetik ve güzellik merkezlerinin vazgeçilmesi olan lazer epilasyon sistemleri çok hassas ve özel sistemlerdir. Özellikle lazer epilasyon sistemleri olan lambalar, başlıklar ve soğutucu sistemler periyodik olarak bakıma alınmalı, arıza yapması önlenerek kullanım ömürleri uzatılmalıdır. Lazer epilasyon soğutucu sistemleri arıza yaptığında tamir hizmetleri profesyonel bir kurumdan alınmalıdır. Soğutucu sistemler, lazer epilasyon sistemlerinin en hassas parçaları olduğu için tamir edilirken veya parça değişiminde profesyonel hizmet almanız çok önemlidir. Kaplantek Teknik elektronik firması medikal cihazların tamiri ile birlikte lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri de yapmaktadır. Elektronik sektöründe profesyonel bir firma olarak sizlere hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olduğunda;

l Elektronik kart üniteleri tamiri,

l Kumanda kartları tamiri,

l CPU kartları tamiri,

l PLC modülleri ve kart tamiri,

l Biomedikal cihazları ve kart tamiri,

l Power supply tamiri, endüstriyel power supply tamiri,

l Arabirim kartları tamiri,

l Power ınverter tamiri,

l Elektronik ses ve görüntü sistemleri tamiri,

Hizmetlerini profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Kurumsal yapısı ve müşteri odaklı tamir hizmeti veriyor olması Kaplantek Teknik Elektronik firmasının sektörde öncü bir firma olmasını sağlamıştır.

Ücretsiz Arıza Tespiti

İş yerinizde yer alan lazer epilasyon cihazı arıza yaptığında bizimle irtibata geçtiğiniz anda profesyonel bir şekilde tamir ve onarım hizmeti almaya başlıyorsunuz. Alanında uzman, özellikle lazer epilasyon ve soğutucu sistemler üzerinde deneyimli olan teknik ekiplerimiz iş yerinize gelerek arıza yapmış ola ve çalışmayan lazer epilasyon soğutucu sistemlerinde inceleme başlatıyorlar. Yapılan incelemeler sonucunda yerinde arıza tespiti yapılabildiği gibi gerilim yük testleri uygulamak için merkez laboratuvarına cihazı getirerek inceleme işlemlerine devam ediyorlar. Yapılan inceleme işlemleri sonucunda arıza nedeni veya nedenleri tespit ediliyor ve yapılan işlemler kayıt altına alınıyor. Bu süreç boyunca yapılan tüm işlemler için sizden ücret talep etmiyoruz.

Arıza tespiti sonrasında yapılacak tamir ve yedek parça değişimi işlemi için gereken süre ve maliyet sizlere teklif olarak iletiliyor. Onay vermeniz durumunda tamir işlemlerine başlayan ekibimiz kapsamlı bir tamirat işlemi sonrasında çalışma testleri yaparak lazer epilasyon soğutma sistemleri tamir işlemini tamamlıyor. Profesyonel bir firma olarak sizler evermil olduğumuz lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri kapsamında;

l Fiber optik kablo kontroller ve tamiri,

l Epicare pump chamber değişim hizmeti,

l IPL başlık ve lamba kontrolleri ve değişim hizmeti,

l Lazer sistemleri kontrolleri ve tamir hizmeti,

Veriyoruz. Bu işlemler boyunca lazer epilasyon sistemleri konusunda tecrübeli ve deneyimli personeller ile sizlere hizmet veriyoruz. Alanında uzman olan arkadaşlarımız tüm süreç boyunca her adımda sizlere bilgi vererek bilgi paylaşımında bulunuyorlar.

Kaplantek Teknik Elektronik Firmasının Sunmuş Olduğu Avantajlar

l Garantili tamir ve parça değişim hizmeti alabiliyor, cihazın test çalışması sonrasında size teslim dildiği tarihten itibaren 6 ay garanti sahibi oluyorsunuz.

l Hızlı ve güvenilir bir şekilde tamir ve parça değişim hizmeti aldığınız için cihazınızın çalışmadan beklediği süreyi minimalize edebiliyor ve maddi açıdan zararınızı da minimal seviyelere indirgeyebiliyorsunuz.

l Profesyonel bir firmadan lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri hizmetini çok ekonomik fiyatlara alabiliyorsunuz. Arıza türüne ve değişimi yapılacak yedek parça türüne göre tamir ve değişim maliyeti belirliyoruz.

l Arıza tespiti süresince yapılan hiçbir işlemden ücret talep etmiyoruz. Bu açıdan başka firmalar gibi servis ücreti adı altında sizden para talep etmediğimiz için avantajlı oluyorsunuz.

l Sahip olduğunuz cihazın markası fark etmeksizin profesyonel olarak tamir hizmeti alabiliyor olmanız sizi firma arama derdinden ve zaman kaybı sorunundan kurtarıyor.

Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak müşteri odaklı olarak sizlere teknik servis hizmeti veriyoruz. Sizleri mağdur etmeden, ticari olarak itibar kaybı yaşamanızı önlemek için hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Lazer epilasyon sistemleri gibi güzellik merkezlerinin ve estetik salonlarının en fazla kullandığı cihazların kullanımlarını aksatmamak için yedek parça ihtiyacı olduğunda yedek parça stok sistemimizden yedek parça çekebiliyor ve garantili olarak değişim hizmeti veriyoruz. Profesyonel bir firma olmanın verdiği sorumluluk gereği hizmet verdiğimiz tüm sektörler için profesyonel bir şekilde yedek parça stoğuna sahibiz. Sistematik olarak çalışan stok sistemimiz sayesinde ihtiyaç duyacağımız tüm yedek parçaları anlık olarak tedarik edebiliyor ve sizlere hızlı bir şekilde parça değişim hizmeti sunuyoruz.

Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak tüm sektörlerde sizlere tamir, onarım ve yedek parça değişim hizmeti sunuyoruz. Lazer epilasyon soğutma sistemleri tamiri ve medikal cihazlar tamiri konusunda şu markalar için tamir ve onarım hizmetleri veriyoruz.

l Zimmer lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l Alexandrite lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l Diode – Diyot lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri

l ND. Yag lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l Ruby lazer epilasyon soğutucu sistemleri tamiri,

l IPL epilasyon soğutucu sistemleri tamiri, hizmetlerini sizlere profesyonel olarak veriyoruz. Tüm markaların lazer epilasyon soğutucu sistemleri içim sizlere hizmet vere profesyonel ve tecrübeli teknik personellere sahip olduğumuz için sizlere güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Lazer Epilasyon Soğutucu Sistem Tamiri

Lazer epilasyon sistemlerinde yer alan soğutucular, belirli kullanım süreleri sonunda kullanım ömürleri dolduğu için arıza yapabilecekleri gibi voltaj yükselişi ve düşüşünden kaynaklı olarak da arıza yapabilir. Soğutucu sistemlerin yıpranmasına bağlı olarak da cihazda arızalar oluşabilir. Bu durumda yapılması gereken sistemin verimli bir şekilde çalışmasına devam edebilmesi profesyonel bir firma ile iletişime geçmek ve teknik olarak destek almaktır. Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere teknik olarak destek verebiliyoruz. Sahip olduğumuz profesyonel çalışanlar ile sadece lazer epilasyon soğutucu sistemler tamiri hizmeti değil ayrıca periyodik bakım ve önleyici bakım hizmetleri de veriyoruz. Önleyici bakım hizmeti sayesinde sistemde veya lazer epilasyon sistemlerinde meydana gelebilecek arızalar öncede tespit ediliyor ve bakım yapılarak gerekli olması durumunda parça değişimine gidilerek cihazın arıza yapması önleniyor. Bu sayede cihazın arıza yapması önlenerek kullanım dışı olmasının da önüne geçilmiş oluyor

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve bilinen bir marka olan Zimmer lazer epilasyon soğutucu sistemleri konusunda tecrübeli, deneyimli, bilgili ve donanımlı olan çalışanlarımız ile sizlere 7/24 teknik servis, tamir, onarım ve bakım hizmeti veriyoruz. İhtiyacınız olduğu her zaman profesyonel ve kurumsal bir şekilde hizmet alabileceğiniz Kaplantek Teknik elektronik firması 2017 yılından itibaren sektöre giriş yapmış, profesyonel olarak hizmet veren bir firmadır. Sahip olduğu stok sistemi ile parça değişimi ihtiyacı olması halinde sizleri bekletmeyen ve anlık olarak parça tedariki sağlayarak orijinal yedek parça değişim hizmeti vermektedir. Yedek parça değişimi ve tamir hizmetlerinde 6 ay garantili olarak hizmet alabileceğiniz, piyasa şartlarına göre hem profesyonel hem de en ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmet veren firma bu açıdan da sizlere ekonomik olarak avantaj elde etme imkanı sağlıyor.

Güzellik merkezi, estetik salonu gibi hanımların yoğun ilgi gösterdiği merkezlerde yoğun olarak kullanılan lazer epilasyon sistemlerinin arıza yapması hem müşterilerinizin mağdur olması hem de firmanızın ticari olarak zarara uğraması demektir. Bu tür zararlar maruz kalmamak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve profesyonel bir şekilde destek almaktır.