Motor Sürücü ve İnverter Tamiri

Elektronik cihazlarda, makinalarda yer alan motor sürücüleri, inverterler devre elemanlarının çalışması için gereken düşük voltajı sağlayan, kumanda panelleri ve kontrol kartlarının sıralı şekilde çalışmasını sağlayan parçalardır. Bir makina da yer alan inverter arıza yaptığında veya çalışamaz duruma geldiğinde daha büyük arızalara neden olabilir, makinanın devre dışı kalmasın sağlayabilir. Bu nedenle inverter veya motor sürücüsünün arıza yapması durumunda hızlı bir şekilde tamir edilmesi, onarılması gereklidir. Motor sürücü ve inveter tamiri konusunda profesyonel hizmet veren ve hızlı bir şekilde tamir hizmeti vererek makinelerin çalışır duruma gelmesini sağlayan Kaplantek Teknik Elektronik firması güvenilir ve garantili tamir hizmeti veren bir elektronik firmasıdır. Sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile her markanın motor sürücü ve inverter, elektronik kart tamiri konusunda profesyonel hizmet alabiliyor, ekonomik fiyatlar ile arızalarınızın giderilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Arıza Tespit ve Onarım

İş yerinizde oluşan arızalar için bizimle 7/24 iletişime geçebiliyorsunuz. İletişim sonrasında ön inceleme yapmak için vereceğiniz adrese profesyonel teknik ekibimiz ulaşıyor ve ön inceleme süreci başlıyor. Ön inceleme sonucunda yerinde tamir gerektiren arızalar için yerinde tamir hizmeti alabiliyorsunuz veya motor sürücüleri, inverter sökülerek merkez laboratuvarımıza getiriliyor. Bu süreç içinde arıza tespiti yapılana kadar sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Arıza tespiti için laboratuvar ortamında yük testleri yapılıyor. Yük testleri ortalama olarak 2 saat kadar sürüyor. Bu testler ile arızanın neden kaynakladığı tespit edilip kayıt altına alınıyor. Yapılan işlemlerin ardından ekibimiz sizinle iletişime geçiyor ve arızanın nedenlerini, sebeplerini size detaylı bir şekilde aktardıktan sonra nasıl tamir edileceği ile ilgili bilgiler veriyor. Size bilgi veren teknik personel ayrıca onay vermeniz durumunda değişmesi gereken parçalar hakkında, fiyatları ve değişim süreleri ile ilgili olarak bilgiler veriyor. Eğer değişim işlemi yapılmayacak ise sadece tamir için n gereken süreyi ve fiyatı belirtiyor. Bu şartlar sizler için uygun olduğunda onay veriyorsunuz. Onay verdikten sonra teknik ekibimiz parça değişimi veya tamir sürecini başlatıyor. Size taahhüt edilen süre zarfında işlemler tamamlanarak motor sürücü ve inverter tamiri tamamlanmış oluyor.

Alanında uzman olan teknik personellerimiz tarafından yapılan arıza tespit işlemlerinde çok titiz bir çalışma yapılıyor. Olası bir yanlış hamle veya işlem ek arızalara sebebiyet verebileceği için titiz bir şekilde laboratuvar ortamında tüm işlemler yapılıyor. Tecrübeli personellerimi daha önce çok sayıda motor sürücü ve inverter tamiri yaptıkları için arızanın sebeplerini temel olarak kısa süre de belirleyebiliyorlar. Makinanın beyni olan ve makinanın sağlıklı çalışmasını sağlayan motor sürücü, inverter ve elektronik kart tamiri için profesyonel ve işinin ehli bir firma ile çalışmanız çok önemlidir. Aksi durumda hem sağlıklı bir tamir süreci olmayacak, hem yedek parça için uzun süreler beklemeniz gerekecek hem de olası arızalar önlenmemiş olacaktır. Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak vermiş olduğumuz tamir hizmetleri kapsamında müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalıştığımız için ihtiyaç duyduğunuz her konu da sizlere profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Motor sürü, inverter dışında tüm markalara ait dijital ve analog kart tamiri hizmet veriyoruz.

Bizimle Çalışırken Sahip Olduğunuz Avantajlar

l  Hızlı, güvenilir ve tecrübeli teknik ekiplerimiz ile çalıştığınız için zaman açısından tasarruf sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca ne kadar hızlı tamir hizmeti alırsanız cihazlarınızın tekrar çalışır duruma gelmesi de o kadar hızlı olacağı için maddi açıdan da tasarruf etmiş olursunuz.

l Arıza tespitine göre parça değişimi söz konusu olduğunda sahip olduğumuz yedek parça stok sisteminden faydalanabildiğiniz için çok hızlı yedek parça tedariki sağlıyor ve onarım işlemlerinin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak sizlere uzun bekleme sürelerinden kurtarıyoruz.

l Yerinde motor sürücü ve inverter tamir hizmeti alacağınız için avantajlı oluyorsunuz. Arıza tespitine kadar yapılan işlemlerden ücret almadığımız için de sizlere ek bir servis ücreti masrafı oluşturmuyoruz. Bu sayede onarım için ödeyeceğiniz maliyetler düşmüş oluyor.

l Müşterilerimizin memnun olması bizler için çok önemli olduğundan her aşama da sizlere işlemler ile ilgili olarak bilgi veriyoruz. Onarım ve tamir aşamalarından bilgi aldığınız için üretiminize devam edebileceğiniz süreyi ön görebiliyorsunuz.

l Bünyemizde yer alan teknik personellerimiz alanlarında uzman olan ve uzun yıllarını bu sektöre vermiş tecrübeli personeller oldukları için tüm markaların motor sürücü ve inverter arızalarında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.

l Yedek parça değişimi ve tamir hizmetlerinde 6 ay garanti hakkına sahip oluyorsunuz. Kullanıcı hatası dışında oluşabilecek arızalar için tüm sorumluluk firmamızda oluyor.

Hangi Markalar İçin Tamir Hizmet Veriyoruz?

Elektronik sektörünün öncü firması haline gelen Kaplantek Teknik Elektronik firması tüm sektörler için tamir hizmeti veren ender firmalar arasında yer alıyor. Her cihazın, makinanın devre tasarımı ve işleyişi farklı olduğundan diğer firmalar gibi sektör sektör hizmet vermiyor tüm sektörlere hizmet veriyoruz. Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak;

l Fedal,

l Tde Macno,

l Br-Automation,

l Telemacanique,

l Nord

l Danfoss

l ABB,

l Fanuc,

l Enda,

l Lenze,

l Siemens,

l Mıtsubishi,

l Baumuller,

l Panasonic,

l Moeller,

l Sew Eurodrive,

l Lust,

l Heidenhain,

l Medel,

l Vacon,

l Omron,

l Control Techniques,

l Keb,

l Gefran,

l Yaskawa,

l Rexroth,

l Emerson,

l Teco,

l LS,

l Leroy Somer,

l Toshiba,

l Baldor,

l Bosch,

l Delta,

l Indramat,

l Allen Bradley,

l Otis,

l Kone,

l Thysenkrupp,

Markalarına ait motor sürücü ve inverter tamiri hizmeti veriyoruz. Birbirinden farklı sektörlerde yer alan ve birbirinden farklı tasarımlara sahip cihazlarda yer alan motor sürücüleri, inverterleri ve elektronik kartlar için tamir, onarım, önleyici bakım ve parça değişim hizmeti veren bir elektronik firması olarak sahip olduğumuz tecrübe ve deneyimi sizlerle paylaşıyoruz. Bütün markalar için tamir hizmeti alabileceğiniz bir firma olarak piyasa şartlarına göre çok ekonomik fiyatlar ile hizmet alabiliyorsunuz. Kurumsal ve profesyonel bir firma yapısına sahip olan Kaplantek Teknik Elektronik firması bu yönü ile de sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

Motor sürücü ve inverter arızası yaşamanız durumunda bizimle 7/24 iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Sektör işleyişi konusunda çok tecrübeli bir firma olarak sizlere sahip olduğumuz tecrübe ve deneyim ile hizmet veriyoruz. İletişime geçtiğiniz andan itibaren kurumsallığı ve profesyonelliği hissetmeye başlıyorsunuz. İşinde profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile bilgilerinizi paylaştığınız anan itibaren tamir süreci başlıyor. Tamir süreci boyunda her aşamadan ve her adımdan haberdar ediliyor, onay vermediğiniz hiçbir işlem ve değişim yapılmıyor. BU nedenle gönül rahatlığı ile motor sürücü ve inverter tamiri hizmeti alabiliyorsunuz.

Motor sürücü ve inverter arızası oluştuğunda cihazlar ve makinalar kullanılamaz duruma gelir. Bu nedenle tamir süresi boyunca bu cihazları kullanamaz, üretim yapamaz veya asli görevlerinden yararlanamazsınız. Bu durum size maddi ve zaman konusunda kayıp olarak yansıyacaktır. Hızlı ve güvenilir bir firma olarak sizleri mağdur etmeden, hızlı ve güvenilir bir tamir hizmeti veriyor, arızaların kısa süre de giderilmesini sağlıyoruz. Bu durumların yaşanmaması için profesyonel işleyen bir yedek parça stok sistemine sahibiz. İhtiyaç olması halinde yedek parçaların anlık olarak tedarik edilmesini sağlıyor ve hızlı bir şekilde değişimlerini yapıyoruz. Bekleme süresini minimuma indirgeyerek zararınızın minimal olmasını sağlayan bir firma olarak çok ekonomik fiyatlara profesyonel tamir ve değişim hizmetleri veriyoruz.