Otoklav Cihazı Elektronik Kart Tamiri

Kaplantek Teknik Elektronik firması sektörde yer aldığı 2017 yılından bu güne kadar onlarca Biomedikal cihazların elektronik kart tamirinin ve otoklav cihazı elektronik kart tamiri yapmıştır. Firma bünyesinde yer alan teknik personellerin uzun yıllardır sektörde yer alıyor olması ve biomedikal cihazları üzerinde uzun yıllar çalışmış olmaları Kaplantek firmasını ayrıcalıklı kılmaktadır.

Biomedical kart tamiri konusunda uzmanlaşmış olan Kaplantek Elektronik birçok hastanenin otoklav cihazı elektronik kart tamirini uzmanca yapmıştır. Biomedikal cihazların kart tamiri ve otoklav cihazı elektronik kart tamiri kapsamında bütün markalar için hizmet veriyoruz.

otoklav cihazı elektronik kart tamiri

Profesyonel ve kurumsal bir elektronik firması olarak biomedikal cihaz olan otoklav cihazı elektronik kart tamir ve bakım hizmetleri veren firma yüzde yüz müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimsemiş ve güvenilir tamir hizmeti veren bir firmadır. Tamir, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında firma ile iletişime geçtiğiniz şu şekilde hizmet alıyorsunuz.

1 ) Profesyonel bir ekip vereceğiniz adrese gelerek ön inceleme ve keşif işlemlerini yapıyor. Basit testler kapsamında arızanın kaynağı ile ilgili tespitler yapılarak size bilgi veriliyor.

2 ) Onay vermeniz durumunda tamiri yapılacak kart veya diğer parçalar sökülerek merkez laboratuvara getiriliyor.

3 ) Yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi yapılıyor veya arızalı parça için tamir hizmeti veriliyor.Paragraf

4 ) Kısa süre de tamir işleminin ve yedek parça değişimin yapılmasından sonra cihaz montajı yapılıyor. Sonrasında test çalışması yapılarak cihaz size teslim ediliyor.