CPU Kart Tamiri

CPU Kart Tamiri

2017 yılından itibaren elektronik kart tamiri konusunda aktiflik gösteren Kaplantek Teknik Elektronik firması yerinde servis hizmeti ve laboratuvar servis hizmetleri olarak 2 farklı yöntem ile sizlere dijital ve analog kart tamir hizmeti veriyor. Hizmet verme yöntemlerinden hangisini seçmek isterseniz teknik ekibimiz size profesyonel olarak yardımcı oluyor. Konusunda uzman olan kadromuz sayesinde bütün elektronik cihazlarda ve makinalarda yer alan CPU kartlar için tamir hizmeti alabiliyorsunuz. Elektronik makinaların ve cihazların kontrol mekanizmasını oluşturan CPU kartlar kısacası makinanın beyni olarak kabul ediliyor. CPU kartlar sorun çıkardığı anda makinanızı, elektronik cihazınızı yönetemiyor, kontrol edemiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken en doğru karar alanda uzman bir firma ile irtibata geçmek ve konu hakkında teknik destek almak. Kaplantek Teknik Elektronik firması bu alanda sizlere profesyonel olarak tamir hizmeti sunmaktadır.

İşletmenizde yer alan makinalarda kart arızası oluşması durumunda 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. CPU kart tasarımı, kart tamiri ve bakımı yapan personellerimiz vereceğiniz adrese gelerek ön inceleme yapıyorlar. Ön inceleme sonucunda CPU kartınızın mevcut durumu tespit ediliyor. Yapılan tespit işlemi hakkında sizlere bilgi veriliyor ve kartınızın çalışmasını engelleyen etken ve sorunlar teker teker sizlere bilgilendiriliyor. Yapılan işlemler hakkında bilgi verildikten sonra arızanın ne kadar zamanda de tamir edileceği, isteğe bağlı olarak yerinde onarım hizmetleri verilebileceği veya kartın demonte hale getirilip merkez laboratuvara götürülmesi gerektiği sizlere bildiriliyor. Ayrıca kart tamir süresi, tamir fiyatı gibi konularda da bilgiler almaktasınız. Tüm bu bilgileri size veren ekibimiz isteğe ve onayınıza göre tamir hizmeti veriyor. Eğer kartın yerinde yapılmasını istiyorsanız ekiplerimiz yerinde tamir hizmeti veriyor veya CPU kartı demonte hale getirip laboratuvarda tamir işlemleri başlıyor. CPU kart tamir hizmetinde kartın mevcut durumu hafif sorunlu ise kısa süre de tamir işlemi uygulanmaktadır. Ancak kartın durumu ağır ise tek tek test işlemleri yapılıyor ve arıza kaynağı tespit edilip onarılmaktadır.

Arıza Tespiti

CPU kart tamir hizmeti veren bir elektronik firması olarak demonte halde merkez laboratuvarımıza getirdiğimiz kartı öncelikle gerilim vermeden daha fazla arızaya sebebiyet vermeden adım adım test ederiz. Kartın kullanıldığı; robotlar, regülatörler, redresörler, kaynak makinaları, inverterler, dikiş ve nakış makinaları, tekstil makinaları, yangın alarm cihazları, matbaa makinaları, gıda üretim makinaları gibi cihazlarda farklı sayılarda komut yer aldığında her komut için ayrı bir devre elemanı kart üzerinde yer alır. Bu nedenle her devre elemanı için ayrı bir test uygulayan ekiplerimiz arızaya neden olan parça ve parçaları belirleyerek tamir edilebilecek olanlar için tamir hizmeti sunuyor, değişim gerektirenler içinde değişim işlemi uygulanıyor. Tamir ve değişim işlemlerine başlamadan önce sizinle iletişime geçerek bilgi veriyor ve sizden onay alıyoruz.

Arıza kapsamında parça değişimi yapılacaksa bu konu da garantili parça değişim hizmeti alabileceğiniz bir elektronik firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Kullanıcı hatası dışında 6 ay garanti verdiğimiz orijinal parçalar ile CPU kart tamiri hizmetini tamamlıyoruz. Bu konu da çok deneyimli olan çalışanlara sahip olduğumuz ve profesyonel stok sistem ile çalıştığımız için size söz verdiğimiz süre içinde tamir işlemlerini tamamlıyor ve test çalışması sonrasında kart montajı yaparak sizleri bu sorundan kurtarıyoruz.

Kaplantek Teknik elektronik firması olarak dünya genelinde CPU kart kullanılan bütün makinalar için CPU kart tamir hizmeti veriyoruz.  CPU kart tamiri verdiğimiz markalar arasında; Delaval, Picanol, Schlafhorst, Sulzer, Dornier, Rieter, Uster, Fanuc, Siemens, Viessman, Mitsubishi, Arburg, Arduino, Hesidelberg, Brother, Juki, Schneider, Honeywell gibi dünyaca ünlü markalar yer alıyor. Bu markalara ait makinalarda kullanılan, elektronik cihazların kumanda, komuta ve kontrol panellerinde bulunan CPU kart arızalarında profesyonel olarak bizden tamir hizmeti alabiliyorsunuz. Sektörde yer alan bütün markalar için servis ve teknik tamir hizmetleri veren bir elektronik firması olarak sahip olduğumuz teknik tecrübe sayesinde kart arızalarını kısa süre de belirleyerek, onarım ve tamir işlemi yaparak kartlarınızı tekrar çalışır hale getiriyoruz. Bu işlemler sonucunda makinalarınızın tekrar çalışır hale gelmesi sizi daha fazla maddi zarar durumundan kurtarıyor. Oldukça ekonomik fiyatlara tamir hizmeti alabiliyor olmanız da sizin açınızdan ekonomik olarak tasarruf etme şansı veriyor.

Kaplantek Teknik Servis Hizmetleri

l Elektronik kart, CPU kart arızalarında yerinde ve laboratuvarda tamir, onarım hizmetleri,

l CPU kart önleyici bakım, onarım ve servis hizmetleri,

l Makinaların ve elektronik cihazların kumanda panellerinde eyer alan kartların tamir hizmeti,

l CPU kart, dijital ve analog kart tamiri için garantili yedek parça değişim hizmeti,

l CPU kart tasarımı, yeni komutlar için kart devresi imalatı,

Gibi teknik hizmetler veren Kaplantek Teknik elektronik firması, profesyonel bir laboratuvara, teknolojik ekipmanlara ve profesyonel teknik servis elemanlarına sahiptir. Ayrıca bir elektronik firması olarak profesyonel bir şekilde tasarlanmış ve kusursuz bir şekilde işleyen bir stok sistemine sahip olması arıza tamiri konusunda süre avantajı sağlamaktadır. Adresinize gelen teknik ekiplerimiz yaptıkları ön inceleme sonrasında yedek parça değişimi gerekli olan konularda değişimi yapılacak yedek parçalara sahip olduğumuz için tamir süresi olarak diğer firmaların vereceği sürelerden  daha az süre de tamir yapabileceklerini rahatça söyleyebiliyorlar.

CPU kart tamiri hizmetlerinde kart üzerinde yer alan tüm elektronik devre elemanları ve komponentler tek tek test edilmektedir. Vakumlu sökme havyaları kullanılarak kart üzerindeki tüm devre elemanları sökülüyor ve her bir devre elemanı ve komponent için çalışma testi yapılarak arızalı olup olmadığı tespit ediliyor. Bu işlemler ile arızalı olan, tamir edilmesi gereken veya değişimi yapılması zorunlu olan parçalar belirlenerek kayıt altına alınıyor. Bu süre içinde değişimi yapılacak parçaların tedarik süresini beklemek yerine stok sisteminden anlık olarak tedarik eden teknik ekibimiz tamir süresini de kısaltmış oluyor.

CPU kartların bağlı olduğu besleme hatlarında topraklamanın doğru bir şekilde yapılmaması, voltajın aşırı ve anlık olarak yükselmesi, kartın aşırı ısınması, kart üzerinde belirli görevleri bulunan komponentlerin ömürlerini doldurması gibi nedenlerden dolayı CPU kartları arıza yapar ve Çalışamaz hale gelir. Bu durumda kartınızın tekrar çalışabilir hale gelmesi için işini iyi bir şekilde yapan , hızlı servis özelliğine sahip ve aynı zamanda ekonomik teknik servis hizmeti veren Kaplantek Teknik Elektronik firması ile irtibata geçmeniz sizin için faydalı olacaktır. Kart tamiri oldukça zorlu bir süreç olduğu için piyasa da yer alan firmalar devasa bütçelere kart tamir hizmeti veriyor olsa da Kaplantek Teknik Elektronik firması  ekonomik fiyatlara sizler için CPU kart tamiri hizmeti vermektedir. Her türlü markaya ait elektronik cihazlarda yer alan CPU kartları için tamir hizmeti veren elektronik firması olarak tecrübeli ve profesyonel bir şekilde çalışan personellere sahibiz. Teknik personellerimizin alanlarında uzman olması ve profesyonel bir çalışma sistemi içinde yer alması size daha kaliteli ve daha profesyonel bir şekilde hizmet vermemizi sağlıyor. İhtiyacınız olduğu anda bir telefon ile iletişime geçebileceğiniz Kaplantek Teknik Elektronik firması 7/24 size hizmet veren, CPU kart tamiri hizmeti alabileceğiniz bir firmadır.