Esenler Medikal Cihaz Tamiri Yapan Firma

Esenler Biyomedikal Cihaz Tamiri +90 (533) 935-87-43

Biomedikal cihazlar; insanlar için geliştirilmiş, hastalık teşhisi yapan, önleyici tedavi işlemleri yapan, hastalığın izlenmesi, tedavi edilmesi, hafifletilmesi gibi amaçlar için kullanılan tedavi cihazlarıdır. Bu nedenle çok önemli olan bu cihazlar hem yazılımsal olarak hem de donanımsal olarak farklı parçaların bir araya getirilmesi ile üretilirler. Üretimi yapılan cihazların yönetilmesi, kumanda edilmesi, kontrol edilerek faydalı olarak kullanılabilmesi içi geliştirilmiş olan elektronik katlar arıza yaptıklarında bu cihazlar atıl duruma gelir. Devasa bütçeler ile geliştirilen biomedikal cihazların kullanılmaması hastalıkların teşhis edilmesini ve tedavi edilmesini önler. Bu nedenle bu cihazların elektronik kartlarının onarılması, tamir edilmesi gereklidir. Biomedikal cihazların elektronik kartlarının tamir edilmesi ve cihazlar üzerinde yer alan diğer kartlar ile birlikte tamir hizmeti için yapmanız gereken Kapkantek Teknik Elektronik firması ile iletişime geçmektir.

Biomedikal cihazların arızalarının hassas bir şekilde yapılması gereklidir. Çok hassas cihazlar olan bu cihazların kart tamirlerinin profesyonel bir şekilde yapılması tekrar arızalanmasını önleyeceği gibi sağlıklı kullanılmaları içinde sizlere avantaj sağlar. Hastalık teşhisi ve tedavisi amacı ile kullanılan Biomedikal cihazları bir çok sistemin bir arada olduğu disiplinlerin bir araya geldiği bir cihaz olduğu için arıza tespitinin sağlıklı bir şekilde yapılması, arızanın onarımının doğru ve hassas bir şekilde yapılarak kısa süre de tekrar çalışır hale getirilmesi çok önemlidir. Yapılacak yanlış bir hamle diğer sistemlerin de zarar görmesine neden olacağı için hassasiyet üst düzeyde olmalıdır.

Kaplantek Teknik Elektronik firması sektörde yer aldığı 2017 yılından bu güne kadar onlarca Biomedikal cihaz tamiri yapmıştır. Firma bünyesinde yer alan teknik personellerin uzun yıllardır sektörde yer alıyor olması ve biomedikal cihazları üzerinde uzun yıllar çalışmış olmaları Kaplantek firmasını ayrıcalıklı kılmaktadır. Birçok markaya ait olan Bionedikal cihazlar için tamir hizmeti veren firma;

l Elektronik cerrahi birimlerinin testlerinin yapılması,

l ESU’ların kontrolü ve bakımları,

l Insuflatörlerin test edilmesi,

l Işık kaynaklarının kontrol edilmesi,

l Konsolların bakımı ve testlerinin yapılması,

l Artroskopik pompaların test edilmesi,

l Nabız oksimetrelerinin testlerinin yapılması ve kontrol edilmesi,

l Monitörlerin kontrol edilmesi,

l EKG ve ECG monitörlerinin kontrollerinin yapılması,

l Elektronik kartların tamiri,

l Çok katmanlı kartlar için test ve tamir işlemlerinin yapılması,

l Güç kaynağı kontrollerinin yapılması,

İşlemlerini teker teker yaparak biomedikal cihaz tamiri hizmeti veriyor. Bu hizmetleri alırken dilerseniz sadece elektronik kart tamiri hizmeti olarak alabilir veya tüm cihaz için test, kontrol ve bakım hizmetleri ile birlikte tamir hizmeti olarak alabilirsiniz.

Kaplantek Teknik Elektronik Firmasının Çalışma Prensibi

Profesyonel ve kurumsal bir elektronik firması olarak biomedikal cihazlar ve ürünler üzerine tamir ve bakım hizmetleri veren firma yüzde yüz müşteri memnuniyetini çalışma prensibi olarak benimsemiş ve güvenilir tamir hizmeti veren bir firmadır. Tamir, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında firma ile iletişime geçtiğiniz şu şekilde hizmet alıyorsunuz.

1 ) Profesyonel bir ekip vereceğiniz adrese gelerek ön inceleme ve keşif işlemlerini yapıyor. Basit testler kapsamında arızanın kaynağı ile ilgili tespitler yapılarak size bilgi veriliyor.

2 ) Onay vermeniz durumunda cihaz veya tamiri yapılacak kart veya diğer parçalar sökülerek merkez laboratuvara getiriliyor.

3 ) Yedek parça değişimi yapılması gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi yapılıyor veya arızalı parça için tamir hizmeti veriliyor.

4 ) Kısa süre de tamir işleminin ve yedek parça değişimin yapılmasından sonra cihaz montajı yapılıyor. Sonrasında test çalışması yapılarak cihaz size teslim ediliyor.

Biomedikal cihaz tamiri ve elektronik kart tamiri kapsamında bütün markalar için hizmet veren Kaplantek Teknik Elektronik firması Biomedikal cihaz üreticisi olan veya biomedikal cihazlar için parça üretimi yapan;

l Linvatec,

l Valley Lab.,

l Codman / Aspen,

l Philling,

l Bovie Codman,

l Phillips,

l GE.

l Datascope,

l Stryker,

l Olympus,

l Dyonics,

l Storz,

l Wolf,

Markalarına ait sistemler, parçalar ve elektronik kartlar için tamir, onarım, yedek parça değişim hizmetleri veriyor. Dünyaca ünlü markalara ait biomedikal ekipmanları için tamir hizmeti veren firmanın merkez laboratuvarı profesyonel ve son teknoloji test ekipmanlarına sahip. Bu sayede arızalı olan bütün parçalar için kısa süre de test yapma ve arıza tespit etme imkanına sahip olan firma aynı zamanda profesyonel bir stok sistemine sahiptir. Bu özelliği ile sektörde kısa süre de orijinal yedek parça tedarik eden, yedek parça değişimi ile tamir hizmeti veren firma oldukça ekonomik fiyatlara sizlere hizmet veriyor.

Profesyonel Teknik Kadro

Kaplantek Teknik Elektronik firması kuruluş aşamasında sektörde uzun yıllardır yer alan, tecrübesi ve deneyimi fazla olan teknik personeller ile anlaşmıştır. Profesyonel tamir hizmetleri veren firma bu özelliği ile sektörde fark yaratmış, personellerinin tecrübeleri ile tüm elektronik sistemler, dijital ve analog kart tamiri konusunda sizlere hizmet veriyor. Uzun yıllardır sektörde yer alan personellerimiz arıza yapan cihazlar ve kartlar için yaptıkları ön inceleme ile arızanın sebebini ve sebeplerini kısa süre de tespit ediyor, tamir ve onarım işlemlerinin de kısa süre de tamamlanmasını sağlayarak cihazın uzun süreler atıl olarak kullanılamaz durumda kalmasını önlüyor.

Biomedikal cihazlarda diğer cihazlara göre aktif olarak işlem yapan sistem sayısının fazla olması, çok sayıda parçadan bir araya gelmesi, çok sayıda tek katman veya çok katmanlı elektronik kartlara sahip olması nedeni ile alanında profesyonel olan firmalar ile çalışılması gereklidir. Kaplantek Teknik Elektronik firması bu konu da çok profesyonel çalışan personellere sahip olduğu için Biomedikal cihazların ve elektronik kartların tamiri konusunda sizlere profesyonel tamir hizmeti vermektedir. Hassas cihazlar için hassas bakım ve onarım hizmetleri vererek insan hayatı için önemi çok yüksek olan cihazların kısa süre de tamir edilmesini sağlıyor.

Biomedikal cihaz tamiri konusunda sektörün öncü firmalarından biri olarak tüm markalara ait biomedikal cihazlar için komplike tamir hizmeti, biomedikal cihaz üzerinde yer alan sistemler ve parçalar için spesifik tamir, onarım ve bakım hizmeti ile birlikte tüm sistem için yedek parça tedariki, parça değişim hizmetlerini sunuyor. Sistem ve parça tamiratı yanında biomedikal cihazlar için elektronik kart tamir hizmeti de veren firma bu alanda çok ileri seviyelerde tamir kapasitesine sahip olduğu için kart tamiri konusunda çok kısa sürelerde hizmet alabiliyorsunuz. Bu sayede cihazların elektronik kart tamiri için kullanım dışı kalma süresi oldukça kısa oluyor ve cihazları kullanabiliyorsunuz.

Günümüzde çok önemli görevleri bulunan biomedikal cihazların tamiri için doğru firmalar ile çalışmadığınızda daha fazla arızaya sebep olabilir ve daha büyük tamir maliyetleri oluşması durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle hem ekonomik fiyatlar ile biomedikal cihaz tamiri hizmeti alabileceğiniz hem de daha fazla arızaya sebebiyet vermeyecek kadar profesyonel çalışan Kaplantek Teknik elektronik firması ile çalışmalısınız. Bizimle çalıştığınızda hem yedek parça ve envanter stokumuzdan faydalanabiliyorsunuz hem kısa süre de profesyonel tamir hizmeti alıyorsunuz hem de ekonomik olarak biomedikal cihaz tamiri ve elektronik kart tamiri hizmeti alabiliyorsunuz. Bir taşla üç kuş vurabileceğiniz ve avantaj elde ederek firmanızın kar etmesini sağlayabileceğiniz bir tercih ile cihazlarınızın profesyonel bir şekilde tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.