Ses&Görüntü Sistemleri Tamiri

Ses&Görüntü Sistemleri Tamiri

2017 yılından itibaren sektörde yer alan Kaplantek Teknik Elektronik firması birçok elektronik firmasından farklı olarak elektronik kart tamiri konusunda profesyonel hizmet veren bir firmadır. Bünyesinde elektronik kart bulunan bütün elektronik sistemler ve cihazlar için kart tamir hizmeti veriyoruz. Bütün tamir, bakım ve onarım hizmetlerini çok uygun fiyatlara verdiğimiz için hem tamirat bütçesinden tasarruf etmiş oluyorsunuz hem de ses&görüntü sistemleri tamiri için garantili tamir hizmeti almış oluyorsunuz. Kaplantek firması olarak; sanayide, endüstride ve diğer alanlarda kullanılan dijital, analog ve yeni nesil kart sistemleri için garantili ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Bünyemizde yer alan ve alanında uzman olan personelimiz ile sizlere sonuç odaklı çözümler sunuyor, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor ve sektörde yer alıyoruz.Vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite ve profesyonellik ilkesi doğrultusunda hareket ediyor ve sizleri memnun etmek için çalışıyoruz.

Sektör ayırt etmeksizin tüm sektörlerde yer alan elektronik kartların tamirini yapan bir firma olarak;

l Elektronik kontrol ünite kartları,

l Kumandalarda yer alan elektronik kartlar,

l CPU kartları,

l PLC modül ve kumanda kartları,

l Biyomedikal cihazlarında yer alan elektronik kartlar,

l Motor sürücüleri, operatör panellerinde yer alan elektronik kartlar,

l Power suply,SMPS ve arabirim elektronik kartları,

l UPS, operatör kartları,

l Regülatör, Power Inverter, Solar Inverter elektronik kartları,

l Elektronik ses ve görüntü sistemlerinde yer alan elektronik kartların bakımlarını ve tamirini yapıyor ve garantili bir şekilde hizmet veriyoruz.

Ses ve Görüntü Sistemleri Tamiri

Hayatımızda yer alan ve hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan ses ve görüntü sistemlerinin her bir parçasında elektronik kartlar yer almaktadır. Komutların alınması, işlenmesi ve verilen komuta göre sistemin çalışmasını sağlayan elektronik kartlar kullanım ömürlerinin sonuna yaklaştıklarında, sert darbelere maruz kaldıklarında, aşırı ısındıklarında veya nem, su gibi sıvı temasına maruz kaldıklarında arızalanırlar. Arızalanan elektronik kartlar tamir edilmediğinde ses ve görüntüsü sisteminin arızalan parçası kullanılamaz, sistem verimi düşer veya sistem hiç çalışmaz. Bu durum size ekstra bir maliyet ve devasa bir bütçe olarak geri döner. Kaplantek Teknik Elektronik firması olarak bu aşamada yardımınıza koşuyoruz. Elektronik kart amiri konusunda çığır açan bir elektronik tamir firması olarak arızalanmış olan veya çalışmayan elektronik kartlarınızın tamir, bakım ve onarımını çok ekonomik fiyatlara yapıyor ve sizi ekstra maliyetten kurtarıyoruz.

Evinizde, çalışma hayatınızda yer alan ses ve görüntü sistemleri ile ilgili elektronik kart arızalarında yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren şu yöntemi izliyoruz.

1 ) Bize vermiş olduğunuz adrese en kısa süre de alanında profesyonel olan çalışanlardan kurulu bir ekip gönderiyoruz.

2 ) Ekibimiz arızalı olan kartı inceleyerek kart ile ilgili arıza neden ve nedenlerini sizlere sıralıyor. Onay vermeniz halinde kartı sizden tutanak ile teslim alarak çalışma laboratuvarına getiriyor.

3 ) Kartın incelemesine başlayan ekip arızanın nedenini e kaynağını net bir şekilde tespit ediyor ve sizi telefon ile arayarak elektronik kart ile ilgili detaylı bilgi veriyorlar.

4 ) Ses ve görüntü sistemleri ile ilgili olarak yapılacak tamir işlemleri, tamir maliyeti ve tamir süresi ile ilgili olarak size bilgi veren ekibimiz sizden onay aldıktan sonra kart tamirine başlıyor.

5 ) Size taahhüt edilen süre içinde tamirat işlemleri bitirilerek kartınız cihazınızın içinde monte edilmiş bir şekilde getiriliyor. Evinizde veya iş yerinizde test edilen elektronik kart test işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra sizlere teslim ediliyor.

Ses ve görüntü sistemleri elektronik kart tamir hizmeti veren Kaplantek Teknik elektronik firması sektörde faaliyet gösteren bir çok marka için elektronik kart tamir hizmeti veriyor. Hızlı ve ekonomik kart tamir hizmeti verdiğimiz markaların bazıları şu şekildedir:

l Mcintosh ses ve görüntü sistemleri,

l Sonos ses sitemleri,

l Denon ses ve görüntü sistemleri,

l Toa ses sistemleri,

l Audac ses ve görüntü sistemleri,

l Luxman ses sitemleri,

l Audio Technica ses ve görüntü sistemleri,

l Samson ses sitemleri

l Pryma ses ve görüntü sistemleri,

l Sidere ışık,ses ve görüntü sistemleri,

l Lok ses sitemleri,

l B&C speakers ses sistemleri,

l Solomon ses ve görüntü sistemleri,

l Audioques ses sitemleri,

l Heos ses sistemleri,

l İnterM ses, ışık ve görüntü sistemleri,

l Sonence ses sistemleri,

l Dali ses sitemleri,

l Antari ses sistemleri, ile ilgili tüm elektronik kart arızalarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu markalara ait ses ve görüntü sistemleri ile ilgili olarak profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunuyoruz. Profesyonel ve kurumsal bir elektronik firması olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz sürelerde tamirat ve onarım işlemlerini tamamlıyor, test işlemlerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

Kaplantek Teknik Elektronik Olarak verdiğimiz Hizmetler

1 ) Ses ve görüntü sistemleri tamiri: Piyasa da yer alan tüm markaların ses ve görüntü sistemlerinde bulunan elektronik kart bakım, önleyici kontrol hizmetleri, tamir ve arıza tespiti hizmetleri veriyoruz. Önleyici ve tedbir amaçlı kontrol işlemleri ve ölçümler ile elektronik kartın çalışma verimini ölçüyor, olası bir arızadan ve büyük tamirat maliyetlerinden sizi kurtarıyoruz.

2 ) Yerinde teknik servis Hizmeti: Profesyonel çalışanlarımız ile sizlere yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Ses ev görüntü sistemleri daha çok sabit olarak kullanılan sistemler olduğu için olası bir arıza durumunda teknik personellerimiz evinize, iş yerinize gelerek size hizmet veriyor. Ses ve görüntü sistemlerinde yer alan elektronik kartların incelemesini yapan ekibimiz uygun olması durumunda sistemlerin bulunduğu yerde, uygun olmaması durumunda ise merkez laboratuvarımızda tamirat işlemlerini yapıyor. Basit arızalarda genel olarak yerinde tamir hizmeti kısa süre de yapılarak sistem çalışır hale getiriliyor.

3 ) Periyodik ve önleyici bakım hizmeti: Elektronik sistemler sürekli çalışan ve belirli kullanım ömürleri olan sistemlerdir. Kullanım ömürleri; sağlıklı kullanılmasına, nemden korunmasına ve periyodik bakımlarının düzenli bir şekilde yapılmasına bağlı olarak uzar veya kısalır. Kaplantek Teknik Elektronik olarak sahip olduğunuz tüm ses ve görüntü sistemleri için önleyici ve periyodik bakım hizmeti veriyoruz. Kullanmış olduğunuz sistemlerin üretim aşamasında belirlenmiş olan kullanım ömürleri kadar kullanabilmek ve kullanım ömür süresi içinde yeni bir sistem için bütçe oluşturmak zorunda kalmamanız için periyodik ve önleyici bakım hizmetlerini almanız gereklidir.

4 ) Elektronik malzeme temini: Ses ve görüntü sistemlerinde yer alan elektronik kartlar ve kart üzerinde yer alan elektronik malzemeler yandığında, aşırı ısınarak şişip görevini yapamaz hale geldiğinde veya çeşitli nedenlerden dolayı değiştirilmesi gerektiğinde size garantili yedek parça temini sağlıyoruz. Elektronik malzeme tedarikinde garantili ve orijinal parça tedariki oldukça zor bir süreç olarak bilinir. Ancak Kaplantek Teknik elektronik firması bu konuda kurumsa ve profesyonel bir yapıya sahip olduğu için elektronik kartların üzerinde yer alan tüm malzemeleri stoklarında tutmaktadır. Bu sayede ihtiyaç olması halinde anlık olarak tedarik imkanına sahip olan firma müşterilere verdiği tamirat süresini aşmadan tamirat işlemi yapmaktadır. Stok sistemi, malzemelerin belirli sayıların altına düşmesi durumunda otomatik olarak sipariş verilmesi ile süreklilik kazandırılmasını sağlıyor.

5 ) elektronik devre tasarımı: Elektronik kart tamirinin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre elektronik devre tasarımı yapan firma ses ve görüntü sistemleri için ihtiyacınız olan devreleri de tasarlıyor. Piyasa da amatörler tarafından çok yüksek rakamlara yapılan devre tasarımlarını, alanında uzman olan profesyonellere yaptıran firma aynı zamanda oldukça ekonomik fiyatlara devre tasarımları yapıyor. Bünyesinde yer alan çalışanları ile sizlere hizmet veren firma bu sayede hem ekonomik hem de tecrübeli personeller ile devre tasarımları yaparak ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak karşılıyor.

6 ) Hareketli reklam sistemleri: ses ve görüntü sistemleri konusunda sizlere hizmet veren firma aynı zamanda ses ve görüntü sistemlerini kullanarak hareketli reklam sistemleri tasarımları ve bakımı da yapıyor. Kurumsal bir firma olmasından kaynaklı olarak her serviste birbirinden bağımsız olarak çalışıyor. Her sevisin bünyesinde uzun yıllardır sektörde yer alan tecrübeli ve profesyonel çalışanlar yer alıyor. Bu sayede bir yandan ses ve görüntü sistemleri elektronik kart tamiri hizmeti veren firma bir yandan da hareketli reklam sistemleri tasarımı ve bakım hizmeti veriyor. Çok ekonomik rakamlara alabileceğiniz hareketli reklam hizmetleri için firma ile iletişime geçerek isteklerinizi belirtmeniz yeterli oluyor.

Kaplantek Teknik Elektronik firması temelde elektronik kart tasarımı, elektronik kart arıza tespiti, kart onarımı, tamiratı ve değişimi hizmetleri vermektedir. Temel olarak vermiş olduğu hizmetin yanında ek hizmetler de veren firma bu özelliği ile ihtiyaç duyduğunuz her konu da yardımınıza koşuyor. Hayatımızda yer alan veya günlük yaşantınızda kullanmış olduğunuz ses ve görüntü sistemleri, iklimlendirme sistemleri, motor ve sürücülerin yer aldığı tüm sistemler, güç kaynakları gibi bir çok alanda sizlere profesyonel hizmet veren firma yerinde onarım hizmeti ile kısa süre de hizmet verirken arızanın türüne göre merkez laboratuvarda yine kısa sürelerde sizlere elektronik kart tamir ve onarım hizmetleri vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir